Prašymas pateikti pasiūlymą Nr. 2158705

Man reikia išvalyti drenažo vamzdžiai, Gargždai

 
Pristatymo regionas:

Klaipėdos

,

Gargždai

Kategorija:
Party:
Įmonė / Įstaiga

 
OK
Name & Surname avaliable
OK
The phone number avaliable
OK
E-mail address confirmed
Susisiekite su Pirkėjui
Nemokamai!
 
 
Problemos apibūdinimas: Įrenginiai nėra išplauti ar ne ištuštinti
Objektų valyti: Tualetas
Pastato tipas: Komercinės

Vaidina svarbų vaidmenį, žemos kainos. Adjudicate jūs tiesiog įtikti pavyzdžiai baigti užsakymą. Aš laukiu pasiūlymų iš įmonių ir aplink miestą.