Prašymas pateikti pasiūlymą Nr. 2158743

Man reikia išvalyti drenažo vamzdžiai, Šiauliai

 
Pristatymo regionas:

Šiaulių

,

Šiauliai

Kategorija:
Party:
Įmonė / Įstaiga

 
OK
Name & Surname avaliable
OK
The phone number avaliable
OK
E-mail address confirmed
Susisiekite su Pirkėjui
Nemokamai!
 
 
Problemos apibūdinimas: Įrenginiai nėra išplauti ar ne ištuštinti
Objektų valyti: Grindų nuotėkų
Pastato tipas: Privatus

Ieškote už tvirtą bendradarbiavimo bendrovei - nustatyti kainą. Kas yra dar svarbiau, didesni užsakymai įmanoma, per vienerius metus. Trumpalaikė už sutarties vykdymą yra dorybė.